Kniha návštev

Dátum: 05.07.2020

Vložil: OZVUČENIE - SK

Titulok: recenzia

Vďaka hudobnej skupine Fanatik, ktorá vytvorila na našej rodine skvelú náladu

Dátum: 03.11.2016

Vložil: Martina a Martin

Titulok: Vďaka za skvelú zábavu na našej svadbe

Ahojte, od nás veľká vďaka za to ako všetci na našej svadbe bavili, zatancovali, zaspievali. Budeme sa na Vás tešiť aj pri ďalších príležitostiach. Určite Vás odporučíme keď na to príde.

Dátum: 07.10.2015

Vložil: Gabika a Dušan

Titulok: Ďakujeme FANATIK

Ahojte, chceme vám ešte raz veľmi poďakovať za skvelú atmosféru na našej svadbe. Postavili ste zo stoličiek všetkých hneď na začiatku či starších či mladších a bavili sme sa až do rána. Keby sme si mali vybrať ešte raz tak určite vás. A dúfame, že keď ešte bude nejaká príležitosť tak sa stretneme :)
S pozdravom Gabika a Dušan :)

Dátum: 03.09.2015

Vložil: Ľubica a Martin

Titulok: Boli ste skvelí ! !

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za úžasnú zábavu a atmosféru na našej svadbe 27.6 2015. Ľudia tancovali od začiatku až do konca. Máme len vynikajúce ohlasy zo strany hostí. Všade Vás doporučujeme. Ďakujeme za úžasnú hudbu, spev , moderovanie úloh, svadobných hier a hlavne za hranie medzi ľudmi na harmonike. Ešte raz ĎAKUJEME !

Dátum: 01.09.2015

Vložil: Lucia a Marián

Titulok: Ďakujeme skvelej skupine !

Ďakujeme za skvelú atmosféru ktorú ste vytvorili na našej svadbe, všetkým ste sa veľmi páčili a preto sme sa aj dobre bavili až do rána. Nemôžeme teda nič iné ako odporúčať :D Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie. Lucia a Marián svadba 25.7.2015

Dátum: 11.05.2014

Vložil: Sandra a Michal

Titulok: Naša svadba

Ahojte :) chceme Vám veľmi pekne poďakovať za úžasnú zábavu, ktorú ste vytvorili na našej svadbe. Keďže sme boli maximálne spokojní, určite Vás budeme odporúčať ďalej a dúfame, že sa ešte stretneme na nejakej akcii :) Ďakujeme :) S pozdravom Sandra a Michal z Novej Bošáce

Dátum: 25.05.2014

Vložil: Fanatici :)

Titulok: Re:Naša svadba

Ahojte, dakujeme Vam velmi pekne aj my, ze sme mohli byt zucastneni na Vasom velkom a krasnom dni. Snazili sme sa aby ste sa co najlepsie zabavili a dufame,ze sa nam to podarilo :) tak me radi, ze ste boli spokojni a dufame, ze sa zase niekedy stretneme na podobnej udalosti :))

Dátum: 03.09.2013

Vložil: Anton Martinák

Titulok: Pozdrav

Pozdravujem hudobnú skupinu FANATIK a prajem všetko dobré.
S pozdravom Tondo M.

Dátum: 08.09.2013

Vložil: Fanatik

Titulok: Re:Pozdrav

Diky Tondo, velmi pekne dakujeme za prianie :) a prajeme tiez vela hudobnych uspechov.
Zdravia Fanatici :)

Dátum: 20.08.2013

Vložil: Ivka a Matej

Titulok: Naša svadba 17.08.2013

Týždeň pred našou svadbou sa u nás v rodine stala smutná udalosť a obávali sme sa, či sa budú vedieť svadobní hostia zabávať... Vďaka hudobnej skupine Fanatik, ktorá vytvorila na našej svadbe super atmosféru a zábavu, bolo všetko nad naše očakávania za čo im z našej strany patrí ešte raz jedno veľké "ĎAKUJEME"! Je viac, než isté, že nie len my, ale aj svadobní hostia, Vás budeme všade chváliť a ospevovať.
Všetkým Vás vrelo odporúčame ;)

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok